Енергосистема під загрозою? На лівому березі Києва ввели екстрені відключення світла

На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення електроенергії за розпорядженням Укренерго, передають Патріоти України.

Енергетики повідомляють, що такі заходи є вимушеними та спрямовані на стабілізацію роботи енергосистеми. Жителів району закликають максимально ощадливо використовувати електроенергію та за можливості обмежити роботу енергоємних приладів.

Фахівці наголошують, що зниження навантаження на мережу допоможе уникнути більш масштабних обмежень і сприятиме збереженню стабільної роботи енергосистеми.

Про терміни дії екстрених відключень буде повідомлено додатково. Наразі споживачів просять стежити за офіційними повідомленнями енергетичних компаній та відповідально ставитися до використання електроенергії.

Вам також може сподобатися